Riešės stalo teniso klubas formuoja naujas vaikų grupes. Užsiėmimai prasidės nuo rugsėjo 3 d.

Ieškomi įvairaus amžiaus vaikai nuo 5 iki 16 metų, kurie gali būti visiškai pradedantieji arba jau pažengę. Klubo profesionalūs treneriai išmokys stalo teniso subtilybių ir visų paslapčių. Treniruodami vaikus siekiame tik pačių geriausių rezultatų tiek miestų, tiek visos Lietuvos mąstu. 

Jeigu tu nori sportuoti, nieko neesi girdėjęs apie stalo tenisą, o gal esi patyręs sportininkas ar nori išbandyti save ir sužinoti daugiau, nieko nelauk, užsiregistruok ir pabandyk. Mes jums garantuojame įdomias ir profesionalias treniruotes kiekvieną dieną.

Kiekvienais metais Riešės stalo teniso klubo vaikai dalyvauja komandiniuose bei asmeniniuose čempionatuose ir siekia aukščiausių rezultatų. Kiekviena mūsų turima komanda ir žaidėjas atskirai yra aprūpinamas geriausia sportine įranga rėmėjų bei mūsų partnerių pagalba. Jeigu ir tu nori būti komandos dalimi, siekti aukščiausių įvertinimų, būti pastebėtas - tai tavo šansas.

Treniruotės vaikams vyksta kiekvieną dieną (žiūrėti Grafikas). Kiekviena vykdoma treniruotė yra subalansuota ir pritaikyta įvairaus amžiaus vaikams. Treniruotės paprastai susideda iš trijų dalių: pirmiausia yra atliekamas apšilimas, viso kūno mankšta. Antroji - pagrindinė treniruotės dalis yra stalo teniso treniruotė su treneriu. Įvairūs pratimai bei trenerio pagalba leis įsisavinti stalo teniso technikas bei įgūdžius. Treniruočių metų taip pat pasitelkiama stalo teniso roboto pagalba, kuri leidžai vaikui įsisavinti teisingus stalo teniso judesius. Trečioji - baigiamoji treniruotės dalis skiriama įvairiems sportiniams pratimams, žaidimams, padedantiems ugdyti sportinius gebėjimus, o treniruotės pabaigoje - tempimas. 

Mūsų klube yra naudojama tik pati naujausia, profesionali stalo teniso įranga. Vaiku pasirūpins kvalifikuotas, patyręs ir profesionalus stalo teniso treneris, kuris perteiks per ilgą karjerą sukauptas žinias. Jūsų patogui yra sudarytas platus treniruočių grafikas, kurį galima derinti su kiekvienu tėveliu atskirai. Klube lankosi ne tik vaikai bet ir patyrę vyresni žaidėjai, kurie su malonumu pasidalins patirtimi, parodys bei pamokys stalo teniso gudrybių. Klubas organizuoja įvairias stalo teniso varžybas, išvykas, stovyklas, todėl liūdėti nėra kada. 

Mūsų tikslas – per sportą skatinti vaikų ir jaunimo saviraišką, kuri kartais gyvenime virsta dideliais laimėjimais ir sveiku gyvenimo būdu.

 

.